Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Simona Krainová slaví narozeniny na Zanzibaru a na věk kašle! Jakou bude mít oslavu?

Simona Krainová slaví narozeniny na Zanzibaru.
+ Dalších 60 fotografií
Modelka Simona Krainová (45) si užívá život plnými doušky, jak jen to jde. I proto tráví dovolenou v luxusním resortu na Zanzibaru, kam s sebou vzala celou svoji rodinu. Žhavé fotečky, kde pózuje i se svým manželem, na sebe nenechaly dlouho čekat. Dnes tam Simona slaví pětačtyřicáté narozeniny. A jak se k nim staví?

Přestože je dvojnásobnou maminkou, je Simona Krainová (45) pořád k nakousnutí. Toho si je vědom i její manžel Karel Vágner, který s ní před objektivem také ochotně pózuje. Simona má tělíčko jedna radost a možná proto jí nevadí její přibývající věk.

Právě dnes Simona slaví pětačtyřicáté narozeniny a neopomněla to demonstrovat na svém Instagramu, kde vzkazuje svému stáří, že se ho nebojí. „Fuck age,“ píše se u fotky, kde Simona vynořuje vztyčený prst z vody. „Life is beautiful,“ dodává. A zřejmě děti mají na svědomí nápis „Hezké narozeniny“ z mušliček. Simona si letos oslavičku užije opravdu dokonale v kruhu nejbližších. Přesně tak, jak chce.

Mohlo by vás zajímat

Další články