Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Simona Krainová slaví 48 let: Od cácorky přes herecké začátky až po žhavou mámu

Zdroj: Simona Krainová archiv / Česká televize
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Jedna z nejúspěšnějších a neznámějších českých modelek Simona Krainová slaví 48. narozeniny. Půvabná maminka dvou dětí je ředitelka a patronka modelingové soutěže Czechoslovak TopModel a zároveň příležitostná herečka, i když o jejím hereckém talentu mnozí dodnes vedou dohady. Na sociálních sítích se Krainová nebojí pouštět do vyostřených diskuzí, na druhou stranu umí své fanoušky i dva roky před padesátkou potěšit odhalenými a žhavými snímky.

Simona Krainová (48) je známá především jako modelka, ale na kontě má spoustu hereckých rolí jak seriálových, tak filmových. Jejím první velkým úspěchem byl jednoznačně film Kamarád do deště - příběh z Brooklynu, kde zazářila po boku Sagvana Tofiho a Lukáše Vaculíka

Sagvan byl koneckonců modelčinou první velkou láskou, ale neohrožený hřebec se slabostí pro půvabné ženy chodil současně jak se Simonou, tak se slovenskou zpěvačkou Darou Rolins (48). Holky si to ale mezi sebou vyříkaly, pustily Sagvana k vodě a staly se z nich kamarádky.

V roce 2004 se Simona Krainová provdala za Bořka Slezáčka a vypadalo to, že tahle láska vydrží všechno. Svatba se konala na zámečku v Hradci nad Moravicí se vší pompézností. Bohužel jejich společné manželství vydrželo dva roky a v roce 2006 došlo k rozvodu.

Velkým přešlapem v modelčině životě byl hokejista Jiří Hudler, který Krainovou podváděl s prostitutkami. V roce 2010 si po boku zkušeného Saši Rašilova a dalších střihla menší roli v seriálu Dokonalý svět

Životním partnerem Krainové je Karel Vágner (45) se kterým má kluky Maxe a Bruna. Modelka a maminka dvou dětí je na sociální sítích často kritizována kvůli estetickým úpravám, za které se ovšem Simona nestydí a nemá problém je přiznat.

Související články

Další články