Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Počasí Jana Paurová Bohumín

Nejnovější kauzy

Simona Krainová slaví 47 let: Od lehké holky z Kamaráda do deště až po vzornou mámu

Zdroj: TV Nova / archiv Simony Krainové
+ Dalších 8 fotografií
narozeniny
Modelka a herečka Simona Krainová dnes slaví 47. narozeniny. Půvabné Simoně sice klepe padesátka na dveře, ale nejenom její fanoušci si myslí, že je ve své nejlepší životní formě. Matka dvou chlapců má dostatek energie jak na svoji rodinu, tak na práci a v neposlední řadě i na zábavu. Simona je známá především jako modelka, ale role luxusní společnice ve filmu Kamráda do deště jí odstartovala hereckou kariéru.

Simona Krainová byla ze všech nejlepší

Simona Krainová (46) slaví sedmačtyřicáté narozeniny, ale většina jejích fanoušků se shoduje na tom, že nikdy nevypadala lépe. Modelka se netají tím, že aby vypadala její postava dokonale, musí si udržovat fyzičku v posilovně.

Oslavenkyně už několik let dokazuje, že když na sebe modelka dbá, může po dvou dětech a s padesátkou na krku s klidem předvádět spodní prádlo. Nejednou její snímky okomentovali lidé s tím, že některé její o dvacet let mladší kolegyně by mohly závidět.

Simona se kromě modelingu věnuje i herectví. V současné době hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Její herecká kariéra začala v roce 1992 ve filmu Kamarád do deště II – Příběh z Brooklynu, kde si zahrála luxusní společnici.

Režisér filmu se rozhodl, že z modelingové agentury Czech models vybere osm dívek, ze kterých nakonec roli získala Simona, která byla bezkonkurenčně nejlepší.

Žhavé fotky, žádný problém

Simona Krainová má na svých sociálních sítích statisíce fanoušků, se kterými pravidelně komunikuje. Navíc nemá nejmenší problém potěšit své věrné hodně odvážnými fotkami. Kromě láskyplných a obdivných komentářů musí Simona čelit hejtům.

Modelka si ale na takový typ lidí dávno zvykla a rozhodně si z toho nedělá žádnou hlavu. Právě naopak. Většinou je vtipně a stručně odpálkuje.

Související články

Další články