Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Simona Krainová si šla v Miami do obchodu pro chleba: Narazila tam na Kurkovou

Simona Krainová si šla v Miami do obchodu pro chleba: Narazila tam na Kurkovou
Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
Osudové setkání
Simona Krainová (46) je aktuálně v zámoří, a to v Miami. No a hádejte, na koho tam narazila. Když si šla Simona nakoupit do supermarketu narazila tam na kolegyni z branže. Při nakupování chleba potkala úspěšnou modelku pocházející z Česka Karolínu Kurkovou (35). To je ale náhodička, že?

Že je svět opravdu malý, poznal alespoň někdy každý z nás. Takové to, když narazíte na někoho, koho znáte, na místě, kde byste to nejméně čekali. Přesně to stejné potkalo i Simonu Krainovou, která si aktuálně užívá v Miami.

Simona vyrazila nakupovat do supermarketu, no a na koho tam nenarazí. Tváří v tvář se střetla s kolegyní ze stejné branže. Potkala tam slavnou modelku Karolínu Kurkovou (35), která pochází z Česka. Ihned se s tím pochlubila na sociální síti. "Když jdeš pro chleba a narazíš na naši největší, nejusměvavější a nejmilejší hvězdu modelingu," napsala Krainová na svůj profil k fotce s Kurkovou. Je to opravdu náhoda, no ne? Podívejte se do fotogalerie na společnou fotku blonďatých krásek.

Krainová je v Miami s celou rodinkou. Hodně času tam tráví se Zuzanou Belohorcovou a Vlastou Hájkem. Je dost pravděpodobné, že Vlasta rozjíždí společný byznys s Karlem Vágnerem (44), a proto spolu všichni tráví tolik času. Dokonce obě rodiny společně vyrazily na pohádkový výlet na Bahamy.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy