Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Simona Krainová si ani ve 47 letech nedá pokoj: Perfektní postavou stírá mladší konkurenci

Simona Krainová si ani ve 47 letech nedá pokoj: Perfektní postavou stírá mladší konkurenci
Zdroj: Instagram/archiv Simony Krainové
+ Dalších 14 fotografií
galerie
Simona Krainová nedávno oslavila 47. narozeniny, ale její tělo vypadá, jako by měla čerstvých třicet. Modelka na jednu strana přiznává, že za perfektní figurou stojí tvrdí dřina. Na stranu druhou nepopírá, že čas od času vyhledá pomoc odborníka. Tentokrát poslala fanouškům vzkaz v podobě snímku, na kterém nelze přehlédnout vypracovanou postavu Simony.

Uznávaná modelka Simona Krainová (47) si navzdory koronavirové krizi vyrazila na dovolenou do Itálie a nemůže si ji vynachválit. "Italové se řídí pravidlem Nežijeme proto, abychom pracovali... pracujeme tak, abychom stíhali žít... žít dobře," napsala na sociální sítě a přidala fotku v bikinách.

Simona tři roky před padesátkou vypadá naprosto senzačně. Modelka a matka dvou dětí se netají tím, že za skvělým tělem stojí velká dřina a spousta odříkání. Na druhou stranu se ale nebojí přiznat, že jí občas odborníci pomohou.

Simona se musí stále udržovat ve formě, protože ji její tělo živí. Lidé bývají občas k jejím názorům skeptičtí, ale modelka není žádná začátečnice a moc dobře ví, co chce a za tím si také jde. "To je reklama na plastiku?" zeptal se kdosi naposledy.

Krainová je ale proti takovým komentářům imunní a nic si z toho nedělá. Do galerie se můžete podívat na sérii fotek Simony Krainová, a to nejenom v plavkách.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy