Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Simona Krainová se zastala Dary a Rytmuse setřela jako malého fracka: Je*e mu!

Jak tohle dopadne?
Zdroj: archiv
+ Dalších 95 fotografií
Ze začátku to vypadalo, že rozchod Dary Rolins (45) a Rytmuse (41) proběhne v naprostém klidu a z bývalé zamilované dvojice se stanou dobří přátelé. Jenomže stačilo, aby se Rytmus zamiloval do pohledné moderátorky Jasminy Alagič (28) a jeho chování nabralo úplně opačný směr. V poslední době jeho hysterické výlevy na sociálních sítích začínají štvát nejenom fanoušky, ale i ostatní lidi z řad celebrit. Modelka Simona Krainová (45) se už na to nemohla nejspíše dívat, a tak se drsně vyjádřila na adresu kdysi drsného rappera.

Dara Rolins a Rytmus se rozešli na konci března a všichni byli překvapeni z toho, s jakou grácií to oba dva zvládají. Žádné hádky, hysterie a kydání špíny. Bohužel tahle vzájemná vstřícnost netrvala dlouho.

Rytmus našel zalíbení v rozkošné moderátorce SuperStar 2018 Jasmině Alagič. Fanoušci Jasminu přijali a byli rádi, že je rapper šťastný s novou láskou. Ze začátku si dokonce Dara a Jasmina vyměnily milé vzkazy.

Bohužel zanedlouho poté se z nevysvětlitelného důvodu Rytmus proměnil v hysterického puberťáka, který začal hlásat na sociální síti věci, které jeho bývalé lásce evidentně ublížily. A není se čemu divit.

Každou ženu by ranila slova, která Rytmus s oblibou vykřikuje do světa. „Jsem konečně zamilovaný, jako jsem nikdy nebyl. Našel jsem svoji životní lásku,“ vyjadřoval se na sociálních sítích. Jeho nevhodné chování nebralo konce, a tak se do celého sporu pustila i bývalá velká kamarádka Dary, Simona Krainová.

A nutno říct, že modelka Rytmuse rozhodně nešetřila. „Je*e mu,“ napsala nejdříve na Instagramu. „Myslím si, že některým lidem sice nechybí hodiny, ale chybí jim takt. To je jediné, co chci k tomu říct,“ řekla pro portál Plus7dni.plus­ka.sk.

„Chápu i to, že se může někdo zamilovat, a přeji jim to. Ať si každý dělá, co chce, ať jsou šťastní, ať mají padesát dětí. Není to v tom, že bych někomu nepřála. Jen si myslím, že slušně vychovanému chlapovi by neměl chybět takt. A ten mi tam chybí. Ať je to jakkoliv, tak si myslím, že nemůže být tak hloupý, aby nevěděl, že to může ženě ublížit. Jakékoliv vyjádření lásky jiné ženě je sice pochopitelné, ale ne tři minuty potom, co jsem se rozešel se svojí životní láskou. Zdá se mi to komické, ale vlastně jsem od něj nic jiného nečekala. Ani mě to nepřekvapuje,“ dodala Simona.

Tohle chování nahrává akorát spekulaci, že se pravděpodobně s Rytmusem rozešla Dara a on si nyní tímto způsobem kompenzuje své zlomené mužské ego. Spousta fanoušků je o této verzi přesvědčena. Kde je ale pravda?

Související články

Další články