Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Simona Krainová se z Vánoc nestresuje: Nechá si je vyrobit na klíč a přijde do hotového

+ Dalších 10 fotografií

Simona Krainová se z Vánoc letos rozhodně nestresuje. Celý prosinec stráví s manželem Karlem a dvěma syny na Maledivách, přičemž domů se vrátí těsně před Štědrým dnem, a to do hotového. "Máme firmu, která nám připraví Vánoce doma. Vydekorují nám všechno kromě stromečku, který si chtějí děti nazdobit samy," pochvaluje si modelka v rozhovoru pro eXtra.cz. Jak to bude s dárky? 

Čas vánočních svátků bývá často hektické, a pro mnohé také velmi stresující, období – to však letos neplatí pro modelku a dvojnásobnou maminku Simonu Krainovou. Ta téměř celý prosinec stráví s manželem Karlem Vágnerem a dvěma syny na Maledivách.

Kouzelnou vánoční atmosféru strávenou s nejbližšími v teple domova si však nenechají ujít, na Štědrý den už budou zase zpátky. "My v pondělí odlétáme na Maledivy celá rodina a vracíme se až 20. prosince, takže vlastně trochu unikneme tomu blázinci tady doma," prozradila modelka v rozhovoru pro eXtra.cz na křtu alba Majka Spirita. A nepřijdou ani o nazdobený stromeček, cukroví nebo nazdobený dům. O vše se postará agentura.


Vánoce jim zařídí firma

Jak se totiž Simona nechala slyšet, o vše se jim postará firma. "Máme firmu, která nám připraví Vánoce doma. Nadekorují nám všechno kromě stromku, který si chtějí ne postavit, ale ozdobit děti. Takže až se vrátíme, stromeček bude stát. Já se těším, že si ty Vánoce letos užiju i já. Budeme mít doma i Karlovu maminku, která nám pomůže, protože se právě vracíme tahle pozdě, tak abychom všechno zvládli. Myslím si, že je to ideální varianta, že budeme chvíli v teple, a pak se vrátíme přímo pod stromeček," říká.

A jak vypadají Vánoce v domácnosti známé modelky? Dodržují tradice? A pouští se Simona do pečení cukroví? "Dodržujeme typicky české, ale i ty slovenské tradice. Kluci si na to potrpí, oni ty Vánoce milují a chtějí mě mít vždy doma. Splnili jsme jim ten sen, že oni chtěli na ty Maledivy a my jsme neměli čas jet tam dřív, takže jsme se nakonec vešli do toho termínu těsně před Vánocemi. Pak si samozřejmě budeme užívat ty česko-slovenské Vánoce, pohádky, tradice, stromeček na Staromáku, možná i nějaké hory," sečetla.


Přeje si jen klid, vše si nadělí sama

Simona si na Vánoce přeje jen klid, pohodu a Netflix, jak s úsměvem říká v rozhovoru, který nám poskytla na "listening session" Majka Spirita. "Má to být hlavně o té atmosféře, ne o tom, jestli máš miliardu dárků pod stromkem. To jsou takové ty instagramové Vánoce, které všichni hrajou. My máme doma bordel, chaos, většinou spálené řízky, ale je tam to štěstí a láska," říká s humorem. Celý rozhovor si můžete přehrát v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy