Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Simona Krainová se vystavila v rouše Evině: A pupík je kde, smějí se jí lidé za úpravy

Simona Krainová: Odhalila na fotce z dovolené své přednosti
Zdroj: Se souhlasem Simony Krainové
+ Další 2 fotografie
sociální sítě

Modelka Simona Krainová (48) se svým manželem Karlem Vágnerem (45) tráví dovolenou na Srí Lance, odkud také svým sledujícím na Instagramu poslali žhavou fotografii. Krainová je na ní v rouše Evině, rukama si zakrývá prsa a hledí na oblohu. Lidé si ale hned všimli, že je s fotkou cosi v nepořádku.

Pořádně provokativní fotografií se pochlubili na Instagramu modelka Simona Krainová s manželem Karlem Vágnerem. Krainová na fotce ze společné dovolené na Srí Lance stojí nahá, rukama si zakrývá své přednosti a hledí nahoru. Na hruď jí přitom svítí sluneční světlo. "Kdo chce jiným svítit, musí sám zářit," okomentoval povedené foto Vágner.

Jenže všímaví lidé ji ihned osočili. Že to přehnala s úpravami snímku. " Photoshop to vzal i s pupíkem," poznamenala Zuza. "Zlato, pupík je mnohem níž," kontrovala sama Simona. No. Názor si udělejte sami...

Manželský pár si na Srí Lankce dopřává detox těla i mysli. Ten spočívá v tom, že svá těla podrobují intenzivním ayurvédským rituálům, během kterých jedí pouze zdravé, velmi odlehčené jídlo, ale také se oddávají pravidelnému pohybu, jako je běh nebo jóga.


"Ne že bych si nedala smažený řízek s bramborovým salátem. Kája už místo nahých holek na webu prohlíží fotky jídel, ale jinak jsem celkem v cajku," informovala nedávno Krainová, jak se jí daří dodržovat nastavená pravidla.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy