Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Simona Krainová se ukázala nahá: Fotografie zveřejnila z vany, kde se koupal i pan král

Simona Krainová
Zdroj: Archiv
+ Dalších 9 fotografií
SIMONA KRAINOVÁ PROVOKUJE
Simona Krainová (47) i pár let před padesátkou ví, jak na sebe upozornit. Odjela si dopřát relaxační koupel do královských lázní, kde se neváhala provokativně vyfotit. Nutno říct, že postavu jí může závidět kdejaká dvacítka.

Ani v době koronavirové krize Simona Krainová (47) nezahálí a ví, jak své fanoušky potěšit. Na svých sociálních sítích zveřejnila peprnou fotografii z koupele, kde si dopřávala zasloužený relax, při kterém se nezapomněla vyfotit v celé své kráse, a dodala, že ve stejné vaně se koupal i sám pan král.

"Minerální koupel s přírodním CO2 v Královské kabině Edwarda VII, která byla vybudovaná na konci 19.století a ve stejné vaně se koupal sám pan král," hlásila Simona na Instagramu.

Modelka Simona Krainová a také matka dvou dětí má tři roky před padesátkou lepší postavu než kdejaká dvacítka. Netají se však tím, že geny nejsou všechno a za jejím pevným tělem stojí spousta odříkání a velká dřina. Ze všech sportů propadla zejména běhu, ke kterému ji přivedla její neméně krásná a fit sestra Yvona.

Simona se musí neustále udržovat ve formě, protože ji její tělo živí. Lidé jsou občas k jejímu postoji pochybovační, ale Simona už je ve svém oboru profesionálka a moc dobře ví, co chce, a za tím si také jde.

Občas se pod její fotkou objeví i komentáře typu „Není to už moc?", z rýpavých komentářů si však Simona nic nedělá a není se tak čemu divit, že své tělo vystavuje hrdě dál.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy