Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Simona Krainová se tvrdě opřela do Veroniky Kopřivové: Vydražená fotka Veroniky je fakt PEKLO, ta holka nemá SOUDNOST!

Veronika to od Simony pěkně schytala!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 13 fotografií
Simona Krainová, jedna z našich nejlepších modelek, se ostře pustila do přítelkyně Jaromíra Jágra Veroniky Kopřivové. Její fotku, která se vydražila za zoufalých 30 000 korun, označila za naprosté peklo a Veronice vzkázala, že nemá soudnost!

Veroniku Kopřivovou provází od příjezdu do České republiky jeden skandál za druhým. I když je už nejspíše Jaromírova (44) přítelkyně zase zpět na slunné Floridě, v Česku na ni jen tak nezapomenou.

Ze začátku vše vypadalo naprosto idylicky. Veronika Kopřivová měla být hvězdou čtvrtečního večera, kdy se dražila její fotka ve spodním prádle a výtěžek měl jít na charitu. Jenomže ještě než očekávaný večer nastal, provázel Veroniku jeden trapas za druhým.

Nejdříve všechny přítomné šokovala tím, že měla nároky, za které by se nemusela stydět světová celebrita, informoval o tom server Blesk.cz. Potom přišel onen očekávaný večer.

Veronika měla být hvězdou celé přehlídky, ale bohužel zapadla do davu svých kolegyň. Při přehlídce spodního prádla měla kolem svého zadečku šátek, který měl zakrývat její nevypracovaný a plochý zadek.

Na mole byla nemastná neslaná a do profesionální modelky měla stejně daleko jako stan u přehrady do luxusní dovolené. Největší ostuda a fiasko nastaly tehdy, když se začala dražit fotka Veroniky ve spodním prádle.

Naše redakce nabídla 20 000 korun a skoro portrét přítelkyně Jaromíra Jágra skončil u nás v kanclu, nebýt nějakého odvážlivce, kterému bylo nejspíše Veroniky líto a fotku nakonec zakoupil za ubohých 30 000 korun.

A odezvy na tento večer z řad celebrit nenechaly na sebe dlouho čekat. Jako první se k fotce Veroniky veřejně na sociální síti vyjádřila profesionálka ve svém oboru Simona Krainová (43). „Já ji neznám, nesoudím ji, je mi fuk. Ale ta fotka je fakt peklo. Holt někdo nemá cit a vkus a ona soudnost. Jinak jim s Jardou přeji všechno nej.“

Řada fanoušků na sociálních sítích, kteří diskutovali pod vydraženou fotkou Veroniky, se shodla, že portrét stojí za nic a je příliš laciný. Podívejte se do galerie, co lidé vzkazují Veronice Kopřivové!

Související články

Další články