Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Simona Krainová se předvedla s novým účesem: Vypadáte jako školačka, tleskají jí lidé

Simona Krainová se předvedla s novým účesem: Lidi rozdělila na dva tábory
Zdroj: Se souhlasem Simona Krainová
Předchozí Další
+ Dalších 17 fotografií
Vlasy

Není pochyb o tom, že je Simona Krainová (51) krásná žena. Na sociálních sítích se ráda chlubí žhavými snímky a jinak tomu nebylo ani tentokrát. Přidala jednu fotku s krátkými a jednu s dlouhými vlasy a zeptala se svých fanoušků, který účes jí sedí více. V komentářích se lidé okamžitě shodli.

Modelka Simona Krainová své fanoušky opět rozvášnila. Tentokrát však nikoli vysportovanou postavou, ale účesem. Na sociální sítě přidala jednu fotku s krátkými vlasy a druhou se svou typickou dlouhou blond hřívou vylepšenou o ofinu a položila fanouškům záludnou otázku: „Krátké, nebo dlouhé?“

V komentářích se lidé povětšinou shodli. Líbí se jim více dlouhé háro, které dle nich dělá Simonu mladší a hravější.

Reakce sledujících

„Rozhodně dlouhý,“ okomentoval uživatel Wrapperhere. Jasno má i Kristýna: „Dlouhé, jedině dlouhé. V krátkých jste jak bachařka lesba v ženské věznici.“ „Dlouhé – vypadáte jako školačka, krátké – vypadáte jako dáma. Obě vám sluší. Ale v dlouhých mi připadáte jako dívka školou povinná, mlaďoučká žabička, krátké taky krása – to vypadáte jako elegantní, noblesní dáma,“ napsala Sima. „Simonko, krátké ne. Jsem upřímná. Rozhodně dlouhé nemusí být moc dlouhé, ale jsi v nich mladší,“ napsala Janet.

Doporučené video: Rozhovor se Simonou Krainovou:

Našli se ale i tací, kteří píší, že i kdyby byla holohlavá, vypadala by krásně. Vy můžete být klidně plešatá,“ napsala Bora. Simono, vy se klidně můžete sjet i strojkem a pořád budete neskutečná kost,“ napsala Andrea. „Některé ženy udělají krátké vlasy starší, ale vás omladily. Takže určitě krátké,“ okomentovala Carol.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy