Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Simona Krainová se na dovolené chlubí falešným luxusem! Půl miliónu za noc? Aha!

+ Dalších 33 fotografií
Jedna z nejznámějších modelek u nás Simona Krainová se opět vydala za sluníčkem. Tentokrát však šlápla vedle, protože to, co si připravila na své fanoušky, jí už vážně nikdo nezbaští...

Sexy modelka v letech Simona Krainová (44) odletěla se svojí rodinou do Dubaje a opustila tím nejenom naši zem, ale definitivně tím ukončila spolupráci s krachující Českou Miss

Soutěž krásy Česká Miss nebyla nikdy takhle na dně. Její vedení sice stále mluví o tom, že soutěž byla spíš zastaralá a že ji museli oživit. Místo oživení však přichází zřejmě definitivní krach Jedno špatné rozhodnutí za druhým bylo i na přemluvenou patronku Simonu Krainovou moc, a tak vše raději definitivně utnula.

Nyní se Simona nachází v zasluněné Dubaji a užívá si moře, pláže a hlavně klid. A jak už to tak u této modelky bývá, nevydrží se na svých sociálních sítích nepochlubit luxusem, ve kterém se zrovna nachází. Bohužel, tentokrát Simča docela narazila. Jasně, tahle sexy blondýnka vydělává poslední roky opravdu hodně, ale ne zas tolik, aby mohla bydlet v nejlepším pokoji v hotelu Atlantis The Palm.

„Bruno si vybral holku i pokoj,“ komentovala své video luxusního pokoje, který je velký jako střední barák.

Cena pokoje Royal Suite na jednu noc stojí 442 752 Kč ! A to uznejte sami, že na tohle Síma zas rozpočet nemá Kariéra modelky není věčná, a tak by modelka měla myslet i na své stáří... Jak sama tak ráda propaguje. Příště by své fanoušky neměla klamat a raději by měla rovnou přiznat fakt, že v pokoji byla pouze a jen na obyčejné prohlídce.

Související články

Další články