Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Simona Krainová se mění v černovlásku: Vypadáš jako Angelina Jolie, jásají fanoušci

Simona Krainová se mění v černovlásku: Vypadáš jako Angelina Jolie, jásají fanoušci
Zdroj: archiv Simona Krainová
+ Dalších 5 fotografií
Nová barva
Krásku Simonu Krainovou (47) máme všichni v paměti zarytou jako vysokou blondýnku. Jenže možná brzy výrazně změní image. Modelka si totiž v době karantény pohrává s myšlenkou, že by se obarvila načerno.

Simona Krainová je uznávaná modelka a jednoznačně se řadí mezi elitu českého showbyznysu. Simona se už roky nechává barvit na blond, ale možná přijde velká změna v jejím životě. Na sociální síti se dotázala fanoušků, jaká barva jí sluší víc. Na Instagram vyvěsila koláž z fotek, kde na jedné je jako blondýnka a na druhé jako černovláska.

Obojí jí sluší

Ačkoli máme Simonu všichni vrytou v paměti jako krásnou blondýnku, je nutno podotknout, že i v černé by jí to náramně slušelo. Také jejím fanouškům by se jako černovláska líbila. V černé barvě vlasů ji přirovnávají například k herečce Angelině Jolie, k Brendě ze seriálu Beverly Hills 90210 či ke Xeně. "Ta černá masakr! Vám by slušel i pytel na hlavě," napsal jeden z fanoušků.

Ovšem většina sledujících jí vzkazuje, že ačkoli by v černé vypadala sexy, měla by zůstat u klasické blond, jak jsme u ní zvyklí. "Černá je fajn, ale ta blond k vám prostě patří a bez ní to nejde," vzkázala další z fanynek.

Finální rozhodnutí však závisí jen a pouze na Simoně a my si budeme muset počkat, čím nás překvapí. Co si o nové barvě vlasů myslíte vy? Zamlouvá se vám spíše jako blondýnka, nebo vám přijde lepší černá barva vlasů?

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy