Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Simona Krainová prozradila recept na postavu snů: Moje tělo nikdy nevypadalo lépe

Simona Krainová prozradila recept na postavu snů: Moje tělo nikdy nevypadalo lépe
Zdroj: Se svolením Simony Krainové
+ Další 3 fotografie
forma

Modelka Simona Krainová (48) se opět pochlubila skvostným tělem, které ovšem nemá ani zdaleka zadarmo. Simona se rozhodla prozradit část svého receptu na svou životní formu a možná se zapotíte už během pouhého čtení. "Moje tělo nikdy nevypadalo lépe. Nemocná jsem nebyla 6 let."

"Dnes 56 bazénů - 1,4 km, pak 6 min. plank posilování břicha. Věděli jste, že plavání patří k aerobním sportům, kterým spalujete nejvíc tuků? Navíc vám pomůže od bolesti zad a zvyšuje kapacitu plic," uvedla k jednomu ze snímků Simona Krainová, jež je v nejlepší životní formě, za kterou vděčí zejména sportu.

Pomalu a dlouho, to je klíč k úspěchu

Nejvíce si pak zamilovala zejména běh. "Dostala jsem cennou radu, pokud nechci zatěžovat srdce, ale účelem mého běhu je vybudování si pevné postavy, imunity a hubnutí, tak musím běhat tak, abych u toho zvládla mluvit a cítila se dobře - pomalu a dlouho - to je klíč k úspěchu a myslím si, že funguje dobře. Jím, co chci, kdy chci a moje tělo nikdy nevypadalo lépe. Nemocná jsem nebyla 6 let," uvedla k jednomu komentáři její sledující.

Aktuálně si Simona Krainová užívá léta a volna se svým manželem Karlem Vágnerem a dětmi na Kanárských ostrovech, odkud posílá svým sledujícím slunné pozdravy.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy