Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Simona Krainová promluvila o České Miss: Formát je ZASTARALÝ a lidé chtějí úplně něco jiného!

+ Dalších 40 fotografií
Česká Miss jde pomalu ke dnu. Na prestiži jí nepřidal ani fakt, že jedna ze čtyř mentorek tuto soutěž opustila. Simona Krainová držela soutěž krásy do poslední chvíle nad vodou, ale těsně před cílovou rovinkou se rozhodla odstoupit. Nyní exkluzivně pro eXtra.cz promluvila, proč se rozhodla kdysi oblíbenou a populární soutěž opustit.

Kdysi prestižní a vážená soutěž Česká Miss se nezřízenou rychlostí řítí k naprostému dnu. Martin Ditmar a Eva Čerešňáková coby noví majitelé soutěže slibovali, že Česká Miss se objeví úplně v novém formátu a vážně to bude stát za to.

Bohužel tahle dvojice nejdřív mluvila a až poté jednala. Zorganizování takovéto akce je jistě náročné, ale selhání je třeba si připustit. Poslední skandál České Miss se stal nedávno, a to když dívky místo slunných pláží ležely na zemi ve spacácích, svetrech a organizátoři tomu vtipně říkali kurz přežití.

Simona Krainová (44) byla jednou ze čtyř mentorek soutěže a rozhodla se, že bude lepší, když odstoupí. Simonu nenásledovaly jenom další kolegyně, nýbrž také samotné soutěžící. Jedna z našich nejkrásnějších modelek Krainová včera navštívila akci s kosmetikou Kiehl´s v pražském Palladiu a rozpovídala se, proč Českou Miss opustila.

,,Změnil se úplně koncept soutěže, měla jsem slíbený přenos v televizi, který není. Takže kvůli změnám podmínek jsem odstoupila." I přes svůj odchod Simona stále doufá, že Česká Miss se může opět postavit na nohy, a drží jí palce.

Simona největší problém soutěže vidí v její zastaralosti. ,,Koncept je zastaralý, doba se mění, doba je rychlá. Dneska lidé chtějí úplně něco jiného, než je taková ta klasická Česká Miss. Nejtěžší je se trefit do vkusu národa," dodala modelka.

Související články

Další články