Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Simona Krainová poslala jasný vzkaz zvědavcům: Jak to je s jejími ňadry?

Zdroj: archiv Simony Krainové
+ Další 3 fotografie
Sexy foto
Krásná modelka a příležitostná herečka Simona Krainová (47) má postavičku jako lusk a ráda ji ukazuje. Tentokrát odhodila stud a zapózovala nahoře bez na liduprázdné pláži na karibském souostroví, kde nyní tráví dovolenou. Fanoušci se při pohledu na její snímky přou, zda má Simona silikony nebo ne.

Simona Krainová (47) i pár let před padesátkou ví, jak na sebe upozornit. Odjela si dopřát sluneční paprsky na teplé karibské souostroví, kde dočerpává energii a kde odpočívá bez dětí na liduprázdné pláži. Fanouškům rovnou udělala radost odvážnými snímky, které nezůstala bez odezvy.

Lidé se na sociálních sítí přou o tom, zda má kráska uměla prsa, nebo nemá. Sama modelka se rozhodla učinit dohadům o jejích ňadrech přítrž a napsala fanouškům jasný vzkaz.

„Takže pro velký zájem a milion dotazů se vyjádřím ještě jednou a naposled…až se rozhodnu si nechat upravit prsa, určitě vás o tom budu ráda informovat…nemám zapotřebí lhát.. Nikdy jsem žádné úpravy svého zevnějšku netajila a ani nemusím…proč taky. Jsem už víc než deset let tváří nejlepší kliniky v zemi @yesvisage a když bude třeba, budu tam i bydlet. Co je vlastně komu do toho, že? ale moc mě těší ,že moje zcela přírodní trojky zbořily internet, takže prsům zdar,“ napsala Simona.

Její vyznání se okamžitě dočkalo velké odezvy a to zejména od žen. „Jste skvělá, fandím vám.“ „Simčo nedej se,“ píší uživatelky.

Související články

Další články