Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Simona Krainová poprvé v Ordinaci: Měla jsem z toho hrůzu, přiznala modelka

Simona Krainová poprvé v Ordinaci: Měla jsem z toho hrůzu, přiznala modelka
Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
Ordinace
Do Ordinace v růžové zahradě přichází topmodelka Simona Krainová (46). Po letech se tak vrací k herectví, k němuž si v 90. letech přičichla třeba v komedii Byl jednou jeden polda. V nekonečném seriálu z lékařského prostředí ztvární advokátku Denisu Stárkovou.

Už ve čtvrtek uvidíte na televizních obrazovkách Simonu Krainovou (46), která v Ordinaci v růžové zahradě ztvární advokátku Denisu Stárkovou.

Topmodelka poprvé natáčela už v červnu a moc se těšila, ale přiznala i obavy. "Je to pro mě nová zkušenost ve společnosti úžasných herců. Všichni jsou na mě nesmírně milí. Měla jsem ale hrůzu a respekt z hraní s Pavlem Řezníčkem a z dalších opravdu profesionálních herců, kteří jsou zvyklí na seriálovou práci," svěřila Krainová s tím, že se bála zbytečně a s Řezníčkem (53) si rozumí.

„Moji rodiče mi řekli: V tom musíš hrát, na to kouká každý. Je to úspěšný český seriál, já jsem Češka, ráda hraju, tak proč to nezkusit v seriálu, který má takovou sledovanost a lidem se líbí. A ještě udělám radost mamince a tatínkovi,“ smála se jedna z nejkrásnějších žen českého šoubyznysu.

Postava Krainové, doktorka práv Denisa Stárková, je v Ordinaci zástupkyní pacientky, která po porodu své živé dítě vyhodila mezi odpadky. A kartami pořádně zamíchá právě setkání s Martinem Brabcem, kterého hraje Řezníček.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy