Simona Krainová (41) si k sobě do Prahy pozvala slovenské sousedy a štáb televize Markíza. Redaktorovi hned po příchodu prozradila, že jsou první, kdo u nich natáčí. Hned v úvodu je vidět bytelná předsíň se zrcadlem a obrazy, poté obývací pokoj s bílou koženou sedačkou a masitým dřevěným stolem. „To jsou staré marocké dveře původem a je z toho teď stůl, což je vtipný,“ řekla Simona, která se napůl snažila v pořadu mluvit slovensky, ale dost slova komolila, tak se zas vrátila k češtině. Naštěstí…

Pak Simona ukázala luxusní bílou kuchyň s ostrůvkem a digestoří uprostřed místnosti. Modelka je známá tím, že nerada vaří a ani to neumí, takže v kuchyni moc času netráví. „Já vařím jen dětem, a to spíš polívky a takové méně náročné věci,“ svěřila se.

Za to se Síma moc ráda pochlubila svou šatnou, kde ukrývá drahé a luxusní kousky z řad kabelek a bot. „Třeba tyhle boty jsou hrozně ikonické, ale když jsem si je vzala na jeden večírek, tak mě tak strašně pak bolely nohy, že mě musel Karel odnést z party domů. Snad si je ještě jednou obuju, stály totiž hříšné peníze,“ smála se Simona. V její šatně můžete vidět i fotografie z její modelkovské éry, fotky dětí a manžela.

Nakonec nechyběla ani role pečlivé maminky, když její mladší syn Bruno dorazil domů, radostně se s ním vítala a ještě radostněji si s ním před kamerou hrála v jeho dětském pokojíčku. My jí to samozřejmě věříme! Kariéru modelky totiž už dávno pověsila na hřebík, i když ještě občas fotí. Je pravda, že postavu má po čtyřicítce pořád luxusní! Během natáčení pro slovenskou televizi si zpropagovala i svou novou filmovou roli ve filmu Vybíjená, tak brzy zjistíme, jak jí to šlo!