Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Simona Krainová poprvé po deseti letech zachycena bez retuše! Syrová tvář modelky šokuje!

Simona a její retuš u nás neplatí.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
Simona Krainová je ve všech magazínech a novinách vyretušovaná od hlavy až k patě. My máme pro vás její pravou tvář a možná (pro ni) krutou pravdu.

Simona Krainová (43) měla velice náročný měsíc. Samé focení, přehlídky, dvě malé děti s chůvou doma, vybírání nového auta a do toho všeho ještě neustálé návštěvy její oblíbené kliniky, na které si nechává brát krev a tu si pak dává zpět do obličeje (plazmu, nejsme blbí).

Znáte ten příběh legendární čachtické paní, která údajně vysávala krev z mladých panen nebo se i v samotné krvi koupala? Něco nám to tady připomíná. Simoně bude již brzy 45, potom 50, a jak je známo, modelky se bojí stárnutí jako čert kříže!

Možná je to taky jeden z důvodů, proč je Simona tak moc ráda mezi starými lidmi, kterým pomáhá skrz jednu nadaci. Jistě je svatá a strašně hodná svými svatými skutky, ale co víc! Je stále v takové společnosti tou nejmladší ze všech, a to je Simonin sen!

Jak tato modelka vypadá bez retuše a padesáti filtrů, které používá například na svém Instagramu? Jo, to pro vás máme v naší galerii… A moc radostný pohled to opravdu není.

Související články

Další články