Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Simona Krainová pod palbou pejskařů: Své fence dala klacík, došlápl si na ni i veterinář

Simona Krainová pod palbou pejskařů: Své fence dala klacík, došlápl si na ni i veterinář
Zdroj: archiv Simony Krainové
+ Dalších 8 fotografií
galerie
Simona Krainová (47) se musí od doby, co si pořídila fenku čivavy Angelu, téměř neustále bránit kritice veřejnosti. Nyní si ale na modelku došlápl známý veterinář Jiří Žák, kterému se nelíbilo video, na němž Angela okusuje malý klacík. Krainová prý dává ostatním pejskařům špatný příklad a sama si ani neuvědomuje, co může takový kus klacku její fence způsobit za problémy.

Na Simonu Krainovou se snad nikdy nesnášelo víc kritiky. Od doby, co si pořídila čivavu jménem Angela, kterou píše jako AngelA, čelí nejen narážkám veřejnosti, ale nyní dokonce už i drsným slovům veterináře Jiřího Žáka. Na sociální sítě totiž přidala video, na němž její fenka přežvykuje klacíček, a dostala za něj pořádně vyčiněno.

Videem chtěla Simona popřát fanouškům hezký den. „Co snídáte vy? My klacíček. Tak dobrou chuť a krásné ranko všem,“ napsala k záběrům své fenky. Veterinář video sdílel a jasně se vyjádřil k tomu, co je na něm špatně. „Klacíček papkat určitě ne, paní Simono,“ napsal Jiří Žák na své facebookové stránky.

„To není ťuťu ňuňu, ani srdíčko, ale fujky fujky. Fujky fujky je to stejně, jako často nezbytná operace střev u veterináře a pokus o záchranu toho vašeho ťuťu ňuňu,“ napsal veterinář. „To je špatný příklad pro ostatní pejskaře. To je takový problém koupit psovi vhodnou psí kostičku na žvýkání ve zverimexu?“ doplnil vzkaz pro Krainovou.

Drsná slova veřejnosti

Pod příspěvkem veterináře Žáka se sešla spousta lidí, kteří Simoně její chování vyčítají. „Chudák pejsek. Místo toho, aby jako známá osobnost šířila osvětu, tak pořídí nemocného psa z množírny a ještě ho veřejně krmí dřevem,“ napsala jedna z komentujících. „Asi by si Simonka měla odpracovat pár desítek hodin na nějaké veterině, aby pochopila, co se může stát,“ napsala další.

O tom, co kus klacku může v psích střevech vyvést za neplechu, se veterinář víc nerozpovídal. Jen málokdo se ale v komentářích české topmodelky zastává. Na čí straně stojíte vy? Souhlasíte s názorem Jiřího Žáka, nebo byste psovi dali klacík?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy