Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Simona Krainová pod palbou kritiky: Fanoušci nedokážou překousnout, že vyrazila na dovolenou

Simona Krainová pod palbou kritiky: Fanoušci nedokážou překousnout, že vyrazila na dovolenou
Zdroj: Instagram Simona Krainová
+ Dalších 13 fotografií
kritika
Simona Krainová (47) se rozhodla, že si společně s rodinou zpříjemní chmurné podzimní počasí, a vyrazila na krásnou dovolenou do slunného Španělska. Její rozhodnutí vyrazit do zahraničí v době světové pandemie ale spousta jejích sledujících nedokáže překousnout a do Simony se někteří z nich velmi ostře pustili. Kráska si z nenávistných komentářů nic nedělá a s nadhledem jim odpověděla.

Modelka Simona Krainová (47) vyrazila společně s rodinou včetně svého čtyřnohého miláčka na dovolenou do Španělska, konkrétně do slunné Marbelly. Pohodovou dovolenou také spojila s návštěvou své dlouholeté kamarádky Zuzany Belohorcové, která je ve Španělsku také se svými dětmi.

Krásná Simona nezahálí ani na dovolené a příjemné dovolenkové dny tráví nejen zaslouženým relaxem a dopřáváním si dobrého jídla, ale také ve Španělsku sportuje. "Tady to běží samo, dnešních 11 kilometrů pokořeno," napsala Simona na svých sociálních sítích. Není tedy divu, že má stále postavu lepší než kdejaká dvacítka.

Kritika na sebe nenechala dlouho čekat

Ač se najde mnoho sledujících, kteří jí dovolenou přejí, tak se najdou i rýpalové, kteří nemohou překousnout, že se v době světové pandemie vydala do zahraničí, a Simonu začali řádně kritizovat. "Tak to nechápu, většina lidí sedí doma a dáma jede k moři," napsala k fotce jedna ze sledujících. "No to je krása, co? Mně tyhle fotky připadají jako výsměch. Dívejte se, dívejte se," napsal další.

Simony se ale mnoho jejích fanoušků také zastává. "Myslím si, že kdybychom měli takovou možnost být na stejném místě, určitě bychom to využili a přál bych to všem. Když odjel Faltýnek po vyšehradské aféře na Malagu, tak všichni drželi hubu. Tak to Simoně přeji," reagoval jeden z fanoušků. "Nadýchat se mořského vzduchu a chytit ještě nějaký vitamín D je skvělá prevence respiračních viróz. Užívejte a dýchejte z plných plic."

Ani Simona si krásné chvíle ve Španělsku nenechá uštěpačnými komentáři kazit a užívá si života po boku rodiny a nejbližších přátel naplno. "Teď si to užívám víc než kdykoli předtím," napsala k jedné z fotografií.

Podívejte se, jak si krásnou dovolenou ve Španělsku užívá.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy