Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Simona Krainová pláchla z Prahy na luxusní dovolenou: Neuvěříte, kam s krásnou rodinkou vyrazila!

Krainová vyrazila s rodinkou na luxusní dovolenou.
+ Dalších 48 fotografií
Studené počasí a zamračená obloha ji už nebavila, a tak Simona Krainová (44) popadla rodinku a společně vyrazili na luxusní dovolenou. Karel Vágner ml. (42) se staral o zavazadla, zatímco synové Bruno a Max vesele cupitali a bylo na nich vidět, jak moc se těší. Tahle rodina je jako reklama na štěstí!

Simona Krainová si umí užívat rodinného života plnými doušky. Modelka, která neví, co je stárnutí, v pátek s manželem Karlem Vágnerem (42) a syny Brunem a Maxem odletěla na luxusní dovolenou.

Bude trvat ještě několik týdnů, než se v Česku oteplí. Tak proč čekat, zvlášť když si Krainová i Vágner odpočinek zaslouží. A že si ho na tropickém Zanzibaru v africké Tanzanii užijí požehnaně.

Už na letišti bylo na celé rodince vidět, jak moc se na dovolenou těší. Všichni vysmátí od ucha k uchu. Je znát, že to slavnému páru klape a jejich krásným synům nic nechybí. To ostatně potvrzují skoro každou fotkou, o kterou se dělí s fanoušky na sociálních sítích.

Mohlo by vás zajímat

Další články