Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Simona Krainová pálí ostrými: Cítím se skvěle a přihlouplé komentáře nic nezmění

Simona Krainová pálí ostrými: Cítím se skvěle a přihlouplé komentáře nic nezmění
Zdroj: Se svolením Simony Krainové / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
reakce

Modelka a podnikatelka Simona Krainová (48) pravidelně zveřejňuje snímky svého vysportovaného těla, za což sklízí většinou úspěch a pro své fanoušky je velkou inspirací. Najdou se ale i tací, kteří si do Simony rádi rýpnou a vytýkají vše, co je zrovna napadne. Těm se rozhodla nyní modelka rázně odpovědět. 

Simona Krainová nikdy nepatřila mezi ženy, které by si kritiku věčných rýpalů braly nějak k srdci. Naopak tyhle komentáře bere s nadhledem, což radí i svým sledujícím - aby si nenechali nikým kazit radost ze života.

Já se cítím ve svým těle fakt skvěle

"Moc běháš, běháš moc pomalu, jíš vůbec něco? Kam běžíš? Doháníš mládí? Samý plastiky, jsi stará, nemáš žádnej zadek, máš moc svalnatý nohy a tisíc dalších motivačních blbostí a komentů, které ale nic na tom, co kdy kde a jak dělám, nikdy NEZMĚNÍ, protože já se kurva cítím ve svým těle fakt skvěle. Takže moje milé drahé ženy, ať vám nic a nikdo nezkazí chuť žít podle vašich pravidel. A já jdu na řízek s tatarkou, protože chci, protože můžu," napsala Simona k jednomu ze snímků na svých sociálních sítích, který si ihned vysloužil chválu.

"Náhodou pro mě jsou přesně takovéhle profily motivací a po porodu na sobě makám. Ten, kdo je línej, prostě bude pořád blbě kecat a závidět," uvedla jedna ze sledujících, s jejímž názorem souhlasí mnoho dalších.

"Velký respekt, ať se každý stará sám o sebe, vypadat jako vy a vaše sestra je strop," píše další, která také zmínila Yvonu Maléřovou, jež je také milovnicí zdravého životního stylu.


Čauky lidi: Moje socky 3. Expremiér Babiš podpořil vztah Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové

Související články

Další články

Nejnovější kauzy