Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Simona Krainová opět rozdělila Česko: Jedni ji vynášejí do nebes, druzí to nemůžou skousnout

Simona Krainová opět rozdělila Česko: Jedni ji vynášejí do nebes, druzí to nemůžou skousnout
Zdroj: Simona Krainová archiv
+ Dalších 6 fotografií
modelka
Modelka Simona Krainová (46) vypadá na svůj věk naprosto perfektně. Netají se tím, že občas dojde i na nějaké estetické vylepšení, ale o nic razantního se nejedná. Přesto se Krainová čas od času setkává na svých sociálních sítích s negativními komentáři, které narážejí na její tvář. Tentokrát to opět schytala kvůli rtům.

Simona Krainová (47) si zakládá na zdravém životním stylu a podle toho také v šestačtyřiceti vypadá. Její postavu by jí mohly závidět o dvacet let mladší modelky. Modelka a matka dvou dětí se netají tím, že za skvělým tělem stojí velká dřina a spousta odříkání.

Krainová má na sociálních sítích pořádnou základnu fanoušků a některé z nich ráda provokuje. Nedávno zveřejnila na Instagramu fotku v plavkách s pořádným výstřihem. "Víš, že je obtížné se ti dívat do očí?" podotkla vtipně Eva Decastelo (41).

"Všechny mladé holky ti mohou závidět," myslí si další. Najdou se ovšem i tací, kteří si do modelky rýpnou. "To je reklama na plastiku?" ptá se jeden ze škarohlídů. Sympatická Simona si ale z takových komentářů nic nedělá a podle lidí svůj život rozhodně měnit nebude.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy