Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Simona Krainová opět na scéně: Po karanténě ukázala tělo snů, závidí i Erbová

Simona Krainová.
Zdroj: Archiv Simony Krainové
+ Dalších 7 fotografií
forma
Modelka Simona Krainová (47) je čím dál krásnější. I když za tři roky oslaví padesáté narozeniny, na její postavě ani tváři to není znát. Simona, která se netají tím, že postavu nemá zadarmo, nelenila ani v době nouzového stavu. Každý den běhala, jak je zvyklá a nepřibrala snad ani gram. Naopak, vypadá lépe než kdy předtím a postavou snů se po několikatýdenní pauze začíná chlubit na svém Instagramu.

Simona Krainová (47) vypadá naprosto senzačně. Modelka si s manželem Karlem Vágnerem (44) pořídila děti až po čtyřicítce a možná právě kvůli tomu na sobě v posledních letech začala tvrdě makat.

Dřina se vyplácí

Každodenní desetikilometrový běh pro ni není žádný problém. Modelka v únoru pro eXtra přiznala, že je odpůrkyní zaručených diet s následným jo-jo efektem, a tak jedinou cestu ke krásné postavě vidí v tvrdé dřině. U Simony platí dvojnásob, že se každý uběhnutý kilometr navíc vyplácí.

Motivuje ostatní

Během karantény, kdy nebylo tzv. do čeho píchnout, na sebe měla modelka ještě více času, i když domácí výuka se dvěma syny jí musela dát také pořádně zabrat. Poctivě běhala a výysledky jsou znát, Simona je opět zcela připravená na plavkovou sezónu. Právě v plavkách jahodové barvy se nedávno vyfotila na sociální síť a komplimenty nešetřili muži ani ženy. "Já tě lavjuuuu... ty jsi prostě nejvíc nejkrásnější," napsala pod fotku Vlaďka Erbová (38).

"Moje největší inspirace a motivace, ať jdu konečně zvednout ten zadek z gauče," okomentovala snímek jedna ze Simoniných fanynek. Je pravda, že Simona ráda motivuje ostatní lidi, proto fotky své dokonalé postavy také často sdílí. Při pohledu na blond bohyni se opravdu musí chytit za nos každý, kdo alespoň jednou za dva dny nenatáhne běžecké boty...

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy