Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Simona Krainová odhodila všechno: Bez studu a bez oblečení na nejžhavějších fotkách

Simona Krainová odhodila všechno: Bez studu a bez oblečení na nejžhavějších fotkách
Zdroj: archiv Simony Krainové
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Simona Krainová (47) před mrazem a koronavirem z Česka utekla do tepla a fanouškům na svých sociálních sítích ukazuje, jak krásně se u moře má. I po čtyřicítce a dvou dětech má postavu jako ze žurnálu a není se čemu divit, že ji ráda ukáže celému světu na svých sociálních sítích, klidně i zcela nezahalenou.

Simona Krainová i pár let před padesátkou ví, jak na sebe upozornit. Odjela si dopřát sluneční paprsky, dočerpává energii a odpočívá. Fanouškům hned několikrát udělala radost odvážnými snímky, na jednom z nich je dokonce i v rouše Evině.

Krainová musela objevit kouzlo mládí, krásy a postavy pevné jako skála. Pod jejími provokativními příspěvky často vznikají spekulace, že jí takové tělo nemohla nadělit příroda. Simona ale často a ráda mluví o tom, že za svůj vzhled vděčí sobě. Co je upravené, to přizná.

Ani v době koronavirové krize modelka nezahálí a ví, jak své fanoušky potěšit. Její snímky v plavkách mají úspěch, co pak teprve ty, na kterých i titěrné bikiny odhazuje. Muži se rádi pokochají a pro ženy je Krainová motivací ke cvičení.

Nejžhavější foto

V galerii se podívejte na ty nejžhavější fotky, které božská Simona sdílela ze své dovolené. Zdravé sebevědomí jí určitě nechybí a je k tomu pádný důvod, o kterém se můžete přesvědčit.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy