Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Simona Krainová odhalila pevný zadeček: Svou postavu nemám zadarmo, říká

Zdroj: archiv Simona Krainová
+ Dalších 6 fotografií
Modelka
Topmodelka Simona Krainová (47) se opět rozhodla probudit představy svých fanoušků a ukázala světu svou dokonalou postavu. Zejména pevný zadeček, který jí můžou mladší kolegyně z branže jen závidět. Kráska aktuálně pobývá na Zanzibaru, kam si vyrazila s manželem, syny a svou sestrou.

Simona se pro eXtra netajila tím, že pravidelně sportuje. "Denně běhám okolo deseti kilometrů. Zvykla jsem si na to, baví mě to a díky tomu se nemusím nijak omezovat v jídle. Nepřestávám ani na dovolené," prozradila eXtra.cz světově proslulá modelka.

Díky tomu se může i po dvou porodech chlubit perfektní postavou v plavkách. "Ale zadarmo to není," usmívala se Simona, která se pochlubila snímkem s hodně pevným pozadím, na nějž musí být náležitě hrdá. V mužích takovým snímkem budí touhy, v ženách závist.

Simona je ve svém věku stále ženou, které byste věk jen těžko hádali A právě kvůli své přirozenosti a kráse je dodnes označována za modelku, která má stále co nabídnout. Aby také ne, ve svém řemesle je už od svých 16 let.

Související články

Další články