Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Simona Krainová odhalila hříšná stehna: Prozradila svůj recept na dokonalou postavu

Zdroj: archiv SK
+ Dalších 7 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Topmodelka Simona Krainová (46) se opět rozhodla probudit představy svých fanoušků a ukázala světu své nádherné nohy. Po snímcích, kterými se pochlubila, nemůže být pochyb, že má dokonalou postavu, kterou by jí mohly závidět o generaci mladší krásky.

Simona se řadí k ženám, které ve své modelingové kariéře opravdu mnohé dokázaly. Neznají ji jen v Česku, hvězdou je i v zahraničí. Narodila se s přirozeným půvabem a stále má jiskru v oku, že se za ní neotáčejí jen muži, ale mnohdy i ženy.

Nemá ráda diety

Redaktorovi eXtra.cz Simona prozradila, co všechno musí dělat, aby si dokázala udržet fantastickou postavu. Pokud si myslíte, že se trápí dietami, pletete se. „Diety nemám ráda. Já mám ráda přirozenost bez jojo efektů. Takže makám. V mém věku, ve kterém to už není zadarmo, se snažím poctivě čtyřikrát týdně běhat. Aktuálně kvůli počasí neběhám venku, ale na páse. Takže si dávám osm až devět kilometrů. Když běhám venku, tak deset kilometrů, což jsou moje limity,“ prozradila eXtra.cz kráska, která aktuálně hraje i v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Simona na sobě skutečně maká a může jít mnohým ženám příkladem. A není to náhoda. Českou modelku totiž od jejích šestnácti let živí její krása, na kterou může být rozhodně pyšná.

Související články

Další články