Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Simona Krainová o kosmonautovi Yemim: Ve vesmíru bude jako doma, je to mimozemšťan, vtipkuje

Yemi A.D.: Simona Krainová svému kamarádovi posílá vtipný vzkaz
Zdroj: Profimedia.cz / koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
Gratulace

Yemi A.D. poletí do vesmíru! Když tahle zpráva před pár dny proběhla českými médii, byla to naprostá senzace. Jeden z nejúspěšnějších tanečníků Česka dostal unikátní příležitost a byl vybrán z milionu možných kandidátů. Simona Krainová, jedna z jeho nejlepších kamarádek, mu nezapomněla přes Instagram k nové "kariéře" pogratulovat a poslat vtipný vzkaz!

"Yemi, já se z tebe pominu. Ale vůbec mě tvůj trípek do vesmíru nepřekvapil, protože tě dobře znám a vím, že jsi z vesmíru přiletěl už dávno," posílá svému dobrému kamarádovi vzkaz modelka Simona Krainová na svém Instagramu. "Tebe nikdy nic nezastaví, ty si vždycky plníš sny, nenecháš žádný dveře zavřený a není nic, co bys nezvládl na jedničku," vzkazuje supermodelka, kterou s tanečníkem pojí dlouholeté přátelství.

"Miluju tvoji odvahu,energii a věčně pozitivní myšlení," pokračuje modelka ve vzkazu Yemimu. "Vždycky jsi pro mě byl neskutečná inspirace a jedno velké srdce. Děkuji za mimozemšťany, jako jsi ty, co se ničeho nebojí, i když tam nahoře budeš asi krapet pos*anej strachy. A já taky," ukončuje Krainová dojemný vzkaz.

Miliardářův experiment

O co vlastně při Yemiho velké cestě jde? Projekt se jmenuje DearMoon a založil ho Yusaku Maezawa, japonský miliardář a filantrop, jehož jmění se odhaduje na tři miliardy dolarů, tedy asi sedmdesát miliard korun. Ten si u Elona Muska objednal první komerční let jeho raketou. Chce zjistit, jak dokážou lidé z naprosto odlišných oborů rozvíjet schopnosti lidstva na cestě vesmírem. Výprava v počtu jedenáct lidí by měla podniknout týdenní cestu na Měsíc a zpět. Tři "turisté" byli jasní: Maezawa sám, americký DJ Steve Aoki a korejský raper s pseudonymem TOP. O ostatní místa se mohl ucházet kdokoli na světě a Yemi se neváhal přihlásit. Klaplo to a český tanečník s nigerijskými kořeny se dostal do úzkého výběru.

"Dnes jsem byl vybrán, abych se vydal na cestu jako žádná jiná: na cestu kolem Měsíce! Cítím pokoru, požehnání a vděčnost za tuto bezprecedentní příležitost reprezentovat svou zemi, svůj lid, svou rodinu a všechny kreativní snílky po celém světě na první civilní cestě na Měsíc v historii lidstva," napsal Yemi ve svém vyjádření na Facebooku, když se dozvěděl, že prošel náročným sítem a byl vybrán k cestě.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy