Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Simona Krainová neví, co je stárnutí! Ukázala dokonalé tělo, které jí maminy budou závidět

Zdroj: Instagram
+ Dalších 41 fotografií
Simona Krainová (44) stále patří mezi velmi žádané modelky. I přesto, že je to máma dvou dětí, stále si udržuje naprosto dokonalou postavičku. Nedávno vystavila na sociálních sítích své dokonalé tělo v černém body a ukázala štíhlé a dlouhé nohy, které jí bude závidět každá!

Modelce Simoně Krainové už pomalu klepe padesátka na dveře, ale stále je v naprosto vynikající formě a vypadá senzačně. Nedávno se rozhodla, že svým fanouškům ukáže zákulisí focení pro časopis, a její tělo je jednoduše dokonalé.

Mnoho fanynek a také matek prosí Simonu o radu, tip či jakékoliv zaklínadlo na to, aby vypadaly tak fantasticky jako modelka. Jen málokdo se může pochlubit opravdu dokonalým tělem po dvou dětech a ve 44 letech.

Simona vypadá prostě pořád dobře a je vidět, že na své postavě maká. Sama ale přiznává, že je milovnicí jídla a rozhodně se nechce nijak omezovat, takže žádné diety nedrží. Modelka všechny nadchla snímkem v černém body, ve kterém má naprosto dokonalou postavu a kde vynikají její dlouhé a štíhlé nohy.

Související články

Další články