Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Simona Krainová neví, co je stárnutí! Ukázala dokonalé tělo, které jí maminy budou závidět

Zdroj: Instagram
+ Dalších 40 fotografií
Simona Krainová (44) stále patří mezi velmi žádané modelky. I přesto, že je to máma dvou dětí, stále si udržuje naprosto dokonalou postavičku. Nedávno vystavila na sociálních sítích své dokonalé tělo v černém body a ukázala štíhlé a dlouhé nohy, které jí bude závidět každá!

Modelce Simoně Krainové už pomalu klepe padesátka na dveře, ale stále je v naprosto vynikající formě a vypadá senzačně. Nedávno se rozhodla, že svým fanouškům ukáže zákulisí focení pro časopis, a její tělo je jednoduše dokonalé

Mnoho fanynek a také matek prosí Simonu o radu, tip či jakékoliv zaklínadlo na to, aby vypadaly tak fantasticky jako modelka. Jen málokdo se může pochlubit opravdu dokonalým tělem po dvou dětech a ve 44 letech.

Simona vypadá prostě pořád dobře a je vidět, že na své postavě maká. Sama ale přiznává, že je milovnicí jídla a rozhodně se nechce nijak omezovat, takže žádné diety nedrží. Modelka všechny nadchla snímkem v černém body, ve kterém má naprosto dokonalou postavu a kde vynikají její dlouhé a štíhlé nohy.

Související články

Další články