Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Simona Krainová na OnlyFans. Zcela nahou ji můžete vidět za 400 korun

Simona Krainová si založila účet na OnlyFans: Ukáže na něm své nahé tělo
Zdroj: Renata Bušková eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Odvaha

Modelka Simona Krainová (50) se toho nebojí. Svým fanouškům na Instagramu představila nový projekt. Založila si účet na stránce OnlyFans, kam bude přidávat velmi odvážný obsah.

Modelka Simona Krainová se vůbec nebojí provokovat. To již několikrát předvedla na Instagramu, kam nahrála odvážné fotografie. Protože ale sociální síť tento obsah blokuje a rozdává za něj často i bany, lidem se stává, že jim jsou fotografie odebrány.

A to je zřejmě i ten důvod, proč se rozhodla Simona přemístit. Založila si účet na kontroverzní stránce OnlyFans, kterou využívají nejen pornoherečky k propagování své práce, ale také známé osobnosti, které ukazují své postavy za poplatek. Krainová ale rozhodně nemá v plánu zacházet nijak daleko. "Budu tam dávat umělecké akty, které IG netoleruje," ubezpečila své fanoušky.

Pro odvážnější komunitu

Nový účet Simony Krainové na této platformě se jmenuje „OnlySimonaFans“ a fanoušci si budou moci její obsah předplatit za 19,90 dolarů měsíčně, což je asi 430 korun. Pro odvážnější novou komunitu. KUK link ve stories,“ napsala Simona k instagramové fotografii, na níž si rukama zakrývá prsa. Je tak zřejmé, jakých snímků se bude její nový profil týkat.

V popisku na OnlyFans účtu má Simona napsáno následující:Elegantní žena. Topmodelka, influencerka, herečka a zábavná dívka v nejlepším věku. #kašlatnavěk.“ Důvodem, proč se rozhodla pro razantní krok, je fakt, že na Instagramu publikuje svou práci – tedy modelingové fotky, zcela zdarma a uniká jí tak zisk z jejího vlastního živobytí. Právě to by měl přesun na jinou platformu změnit.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy