Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Simona Krainová míří do oblíbené Ordinace: Kvůli modelce se mění natáčecí plán

+ Dalších 9 fotografií
výzva
Modelka Simona Krainová (46) si opět po delší době vyzkouší roli herečky. Pro Krainovou byla nabídka hraní v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jasnou výzvou, a proto neváhala ani minutu. Krásná maminka dvou synů si zahraje právničku a bude se podle vlastních slov cítit jako Andrea Verešová (39).

Simona (46) už má na modelku poměrně dost hereckých zkušeností. Práce před kamerou ji baví a i divák je potěšen, když se může její krásou v televizi pokochat. Když přišla nabídka na epizodní roli v Ordinaci v růžové zahradě 2, Krainová prý neváhala ani chvilku.„Hraní mě strašně baví a velmi ráda přijímám nové výzvy. Už jsem hrála pod taktovkou skvělých režisérů, kde jsem se hodně naučila a budu v hraní dál pokračovat," prozradila na tiskové konferenci televize Nova.

Modelka bude hrát v seriálu z lékařského prostředí právničku a na to se prý nesmírně těší. „Budu hrát právničku. Konečně se budu cítit jako Andrea Verešová, ale nemusela jsem kvůli tomu chodit do školy," prohodila s humorem sobě vlastním.

Posteskla si jen, že má obavy, aby se natáčení stíhalo. „Měla jsem obavy, jak budu stíhat natáčení, ale celý štáb mi vychází neuvěřitelně vstříc a kolikrát mi mění natáčecí dny, protože toho mám opravdu hodně. Podzim je vždy strašně nabitý,“ dodala.

Simona si už zahrála v několika filmech, například v Kamarádovi do deště, Byl jednou jeden polda nebo Vybíjená.

Mohlo by vás zajímat

Další články