Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Simona Krainová jako modelka z Karibiku: Ukázala tělo i tajemství, jak jej dosáhnout

Zdroj: Archiv Simona Krainová, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
dechberoucí
Sotva se vrátila z Karibiku a už je zase tam. Modelka Simona Krainová (48) se pochlubila, že v den jejích osmačtyřicátých narozenin odletěla opět na karibský ostrov zvaný Svatý Martin, tentokrát s sebou vzala i svoje děti a čivavku. Simona navíc prozradila tajemství dokonalých křivek a pozitivní mysli.

Simona Krainová (48) se rozhodla, že si koronavirové období zpříjemní místo bytím v chladném Česku na Karibiku, konkrétně na Sv. Martinu, kde byla již v lednu s manželem.

Karibik si však natolik oblíbila, že se na něj rozhodla odletět po krátkém čase i podruhé. Tentokrát jí společnost nedělá pouze manžel Karel Vágner (45), ale i její dva synové a roztomilá čivava.

"Dnes budu slavit narozky v letadle. Nemůžu si přát víc, konečně nebudu mít jen hlavu v oblacích, jsem ráda, že po všech těch komplikacích spojených s cestováním se nám nakonec podařilo odletět a můžu trávit čas s bezvadnou partou přátel na snovým místě," oznámila před několika dny na svých sociálních sítích, které už zásobuje krásnými fotkami z bílé pláže i rodinnými momenty.

Tajemství těla i ducha

Její fanoušci a obdivovatelé se mohou brzy zajisté těšit na další snímky její skvostné postavičky, kterou si udržuje celý rok. "Pečovat o svoje tělo, duši a psychiku, má to spoustu benefitů. Budeš klidnější, zvládneš lépe čelit stresu (a že ho je v této době habaděj) a vyrovnáš se lépe se všemi životními situacemi a ještě si neodpustím malou poznámku: Vůbec se nemusíš namáhat s výmluvami typu 'na to teda rozhodně nemám čas'. I pouhých 10 minut denně ti může den náramně vylepšit, zvednout náladu a udělá to obrovský rozdíl v kvalitě tvého života," svěřila se Simona na svých sociálních sítích, na kterých zveřejňuje momenty, ze kterých energie a dobrá nálada jen čiší.

Související články

Další články