Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Simona Krainová, jak ji neznáte: Modelka zavzpomínala na významný den v jejím životě

Simona Krainová, jak ji neznáte: Modelka zavzpomínala na významný den v jejím životě
Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
křtiny
Modelka Simona Krainová (47) má začátek června spojený s jednou z nejdůležitějších událostí v životě své rodiny. V roce 2014 nechala s manželem Karlem pokřtít své dva syny Maxe a Bruna. Celé křtiny se nesly v duchu něhy a hvězdných hostů. Kmotrou mladšímu Brunovi se stala Lucie Bílá. Na obřadu tehdy nechyběla ani modelka Iva Kubelková či dědeček chlapců skladatel Karel Vágner st.

Před šesti lety se 7. června konaly hvězdné křtiny. Modelka Simona Krainová (47) si tuto výjimečnou událost připomněla na svém Instagramu a nešetřila dojemnými slovy. "Tolik emocí mnou už za život prošlo, ale tahle byla jedna z nejsilnějších," napsala Simona k sérii fotografií z nezapomenutelného dne.

Hvězdná kmotra

Křtiny se konaly v kostele sv. Tomáše na Malé Straně a kmotry modelčiných synů se stali Lucie Bílá a rodinný přítel Vladimir Novák. Po Vladimirovi dostal druhé jméno syn Max, mladší Bruno získal jméno Petr po otci Krainové.

Zlatá slavice, pro kterou se tento den stal také významnou událostí, připojila ke vzpomínce krásný komentář. "Lásky moje, jsem šťastná kmotřička dvou andílků," napsala Bílá a připojila tři srdíčka.

Krainová, jak ji neznáte

Jindy sexy modelka se v tento den proměnila v rozněžnělou maminku. Takovou ji veřejnost nemá šanci vidět příliš často. Simona vypadala v modelu Kateřiny Geislerové nádherně, o to víc ji ale zdobil výraz ve tváři - výraz šťastné maminky.

Na křtu nechyběla rodina, rodinný lékař, chůva ani moderátorka a Simonina kamarádka Iva Kubelková (43).

Podívejte se do galerie, jak to rozněžnělé modelce slušelo při křtu jejích dvou chlapců.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy