Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Simona Krainová i Monika Marešová si nechaly upravit rty: Která z nich má větší?

Simona Krainová i Monika Marešová si nechaly upravit rty: Která z nich má větší?
Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
trend
Ani u jedné z těchto známých žen si nejde nevšimnout, že mají poněkud plnější rty než normálně. Zatímco modelka Simona Krainová (46) má horní ret větší od přírody a jednou za čas si ho nechá takzvaně přifouknout, na manželce Leoše Mareše (43) je zvětšený horní ret daleko výraznější. Která z krásek má podle vás rty po zákroku estetického chirurga hezčí?

Působí to, jako by se se zvětšováním rtů roztrhl pytel Alespoň tak se dá popsat trend, kterému jak Simona, tak Monika propadly. Simona se dlouhodobě přikrášlením rtů na estetické klinice netají, Monika se pochlubila poprvé.

Mezitím, co na Simoně plnější rty působí přirozeně, možná si na to ale lidé už zvykli, Monika a její zvětšení rtů je novinkou. A pochlubila se s ní na tenisovém turnaji v Austrálii, kam si odskočila s manželem, moderátorem Leošem Marešem. "Letěli jsme do Austrálie na čtyři dny. No není to moc," napsal ke snímku slavný spíkr.

Není to moc?

Někteří lidé se spíše ale začali dotazovat, zda Monika už nemá rty "moc". Z výrazu na fotografii, kterou najdete v galerii, je ale patrné, že Monika je se zvětšením rtů spokojená. Podobně je tomu i u modelky Simony Krainové. Jakkoliv ji fanoušci zahrnuli kritikou, že vypadá jako kačer...

Sami tak rozhodněte, které rty se vám u obou slavných krásek líbí více.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy