Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Simona Krainová dovádí na Zanzibaru: Její ananas v klíně nenechal nikoho chladným

Zdroj: Archiv Karla Vágnera
+ Dalších 5 fotografií
Bohyně
Před pár dny oslavila Simona Krainová 47. narozeniny a jelikož je v jejich rodině zvykem koncem února frnknout do teplých krajin, nejinak tomu bylo i letos. Tentokrát se vrátili na Zanzibar, který si Simona velmi oblíbila. Fotkami z dovolené se modelka chlubila už na letišti. Po příletu do afrického ráje se z tepla a sluníčka začala radovat naplno a nechybělo samozřejmě ani focení v moři.

Simonin (47) manžel Karel Vágner (44) se na sociální síti pochlubil fotkami manželky v exotických plavkách. Ty zaujaly nejen hlubokým výstřihem, ale i rafinovaným potiskem. Simonin klín totiž zdobí ananas… Na fotce, kterou doladili ananasem v ruce a s domorodým rybářem po modelčině boku, to zavání pravou exotikou.

Ananas na správném místě

Simonin ananas v klíně potěšil hodně fanoušků, kteří si neodpustili trefné poznámky. „Dobrej ananas“ nebo „ananas na správném místě“, okomentovaly vzhled plavek především ženské fanynky. Simona opět předvedla, že nelení ani v zimě a tři roky před padesátkou se pochlubila dokonalou postavou. Manžel Karel se dme pýchou, jelikož takovou kočku má doma málokdo.

Dovolenou si užívají i synové Max a Bruno, které nejvíce zajímá, co se dá z moře vylovit. Malý Bruno se pochlubil svým prvním úlovkem téměř hned po příjezdu. Za chycení malé rybky by na něho byl jistě pyšný strejda Jakub Vágner, který rybaření obětuje celý život.

Recept na dokonalou postavu

Blondýnka před nedávnem eXtra prozradila recept na štíhlou postavu. „Diety nemám ráda. Já mám ráda přirozenost bez jojo efektů. Takže makám. V mém věku, ve kterém to už není zadarmo, se snažím poctivě čtyřikrát týdně běhat. Aktuálně kvůli počasí neběhám venku, ale na páse. Takže si dávám osm až devět kilometrů. Když běhám venku, tak deset kilometrů, což jsou moje limity,“ prozradila eXtra.cz nestárnoucí kráska.

Související články

Další články