Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Simona Krainová dala sbohem České Miss! Co se nyní bude dít?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 28 fotografií
Vypadá to, že se soutěží Česká Miss je amen. Nejdříve televize Prima odmítla vysílání kdysi prestižní soutěže a nyní se od ní odklonila i Simona Krainová, která jako jediná držela soutěž vcelku nad vodou. Co bude se soutěží nyní?

Jak se zdá, tak s Českou Miss to jde od desíti k pěti. Od doby, kdy si vzala tuhle kdysi prestižní soutěž pod svá křídla Eva Čerešňáková a Martin Ditmar, jde soutěž do kopru. Eva si jednoduše ukrojila větší sousto, než byla schopna zvládnout.

I když slibovala, že Českou Miss zachrání a představí ji ve zbrusu novém konceptu, tak zatím to vypadá, že soutěž je maximálně na odpis. Nejdříve se od České Miss odklonila televize Prima, která oznámila, že soutěž rozhodně nebude vysílat.

Bohužel nyní přišel další šok. Jedna ze čtyř mentorek soutěž opustila. Jedná se o modelku Simonu Krainovou (44). Simona byla největším tahounem této soutěže, ale jak se zdá, tak i jí došla trpělivost. Podle serveru Super.cz od soutěže odstoupila! „Koncept projektu se změnil a na základě toho jsem ukončila spolupráci a ze soutěže vystoupila. Přeji jim hodně štěstí a držím palce,“ komentovala celou situaci modelka.

Související články

Další články