Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Simona Krainová byla označena za VOSKOVOU FIGURÍNU! Povedl se jí nový lifting?!

Šok! Takhle jste Simonu Krainovou ještě neviděli!
Zdroj: profimedia, Instagram
Předchozí Další
+ Dalších 37 fotografií
Jedna z nejkrásnějších blondýn v Česku Simona Krainová pod palbou kritiky za svůj vzhled! Jaký názor má modelka na plastickou chirurgii?

Simona Krainová (44) patří k našim nejlepším modelkám, a to rozhodně ne náhodou. Sportuje, nekouří, nepije a maká na sobě každý den jako blázen. Nicméně jsou i dny, kdy sem a tam sáhne buďto po skalpelu, a nebo nějaké té injekci. Samozřejmě se tady bavíme o estetických zákrocích!

“V mém věku na tom není nic špatného, člověk si musí sem a tam dopomoci…,” nedávno obhajovala plastickou chirurgii a menší estetické zákroky modelka.

Bohužel, každý má svoje dny, které se prostě nepovedou. Jinak to nemá ani skoro dokonalá Simona, která se bohužel zvěčnila přemalovaná z jednoho focení… Někteří fanoušci byli v šoku! A napsali jí svůj názor naplno a bez servítků.

“Vypadáte jako vosková figurína, víc plastická už být nemůžete…,” zněl jeden z drsných komentářů.

A ano, na této fotce Simona vypadá až podezřele vypnutě a bez známek mimiky. Jaká to škoda, protože to není tak dávno, co jsme viděli její snímek z lesa, kde vypadá bez líčidel naprosto úchvatně. Někdy méně je více...

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy