Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Simona Krainová bude asi prskat vzteky! Monika Babišová je totiž jednička!

Andreji, tohle přece nemůžeš nechat jen tak!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
Když se do jednoho hrnce hodí Monika Babišová a Simona Krainová, není to nic dobrého. Ještě v tom případě, kdy se Simona ocitne na druhém místě... To se nikomu líbit nebude!

Lukáš Kimlička je známý slovenský módní fotograf. Je velice talentovaný, ale asi mu trošku došla inspirace.

Nedávno fotil Simonu Krainovou (43) do jednoho módního časopisu na vánoční číslo. Simona jako vždy nevydržela čekání na konečný výsledek a sama se nechala vyfotit na iPhone a hned to musela sdílet na svém Instagramu. Je na něm vyfocena v lesklých večerních šatech pod krásným křišťálovým lustrem.

Před rokem ale Lukáš vyfotil i Moniku Babišovou (42) a shodou okolností pro stejný módní magazín. A hádejte jak? Pod krásným křišťálovým lustrem. Je sice pravda, že Simona fotila v jednom pražském hotelu a Monika Babišová v honosně ozdobeném Pálffyho paláci, ale i tak… Podoba fotek je opravdu viditelná.

Andrej Babiš jakožto slovenský krajan Lukáše moc šťastný asi nebude a pravděpodobně za tento hrubý přestupek nechá Lukáše vyhostit z České republiky.

Jak se Simona cítí v roli té DRUHÉ pod lustrem, nevíme, ale po tomto článku zcela jistě rozfláká nějaký ten talíř doma (který jistě ani nepoužívá).

Související články

Další články