Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Simona Krainová a Andrea Verešová nyní versus před 10 lety: Tenkrát to byly pořádně divoké dračice

Simona Krainová a Andrea Verešová.
Zdroj: archiv
+ Dalších 85 fotografií
Simona Krainová (44) a Andrea Verešová (37) patří mezi nejkrásnější československé modelky. I když by měly pomýšlet na důchod, tak stále fotí, chodí módní přehlídky a práce mají nad hlavu. Simona nedávno na svých sociálních sítích sdílela fotku s Andreou, která bude stará zhruba deset let. Tenkrát to obě byly pořádně rozjařené dračice.

Modelky Simona Krainová (44) a Andrea Verešová (37) sice už nejsou nejmladší, ale do důchodu se rozhodně nechystají. Na svých postavách makají, obě se snaží jíst zdravě, cvičit, a proto není divu, že si dovolí jít přehlídku ve spodním prádle a vůbec to nevypadá trapně.

Zamyslet by se možná mohly mnohem mladší kolegyně, které se vydaly na molo v plavkách a jejichž celulitida a špeky neunikly nikomu. Simona před pár dny sdílela na Instagramu snímek právě s Andreou, který může být starý zhruba deset let.

Na něm vypadají modelky hodně mladě a rozverně. Nyní jsou to mámy a mají už nějaký věk na to, aby dováděly jako šílené. Tenkrát to ale uměly rozjet. Obě dvě si libovaly ve večírcích a pořádných jízdách.

Související články

Další články