Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Počasí Jana Paurová Bohumín

Nejnovější kauzy

Simona je ostrá jako chilli i sladká jako med: Takhle originálně popřála Krainové její sestra

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
vzkaz
Simona Krainová ve středu oslavila 47. narozeniny. Dá se jen těžko uvěřit, že tato nestárnoucí blondýnka s křivkami dvacetileté modelky oslaví za tři roky padesátku. Rodačka z Havířova, která i přes své nedokončené středoškolské vzdělání dobyla svět, všem i nadále ukazuje, že rozhodně nepatří do starého železa. Včerejší oslavenkyni popřála spousta lidí, k těm nejosobnějším přáním patří ale to od její sestry.

Simoně (47) popřálo k narozeninám hodně lidí z branže i mimo ni. Někdejší topmodelka je oblíbenou personou, i když se najdou i takoví, kteří ji nemusí a negativně komentují způsob, kterým se na sociálních sítích prezentuje. Jen její blízcí ale vědí, jaká doopravdy je.

Dojemné přání

Do Simoniny osobnosti nechala nahlédnout skrze narozeninové přání její sestra Yvonna. Ta pro mladší ségru vytvořila videokoláž z jejích fotografií a připojila originální přání.

„Vezmete ten nejhezčí obal v širokém okolí, do něj strčte chili papričku nebo dvě, sklenici medu nebo dvě a taky Kofilu,“ začala Yvonna přibližovat Simonu, která umí být zřejmě hodně ostrá, ale i sladká. „Kytici levandule nebo dvě, sluneční paprsek nebo všechny, jeden blesk, jeden je dost, no, i když. A kočičí oči, obě… Tak, a právě jste si vyrobili @simonakrainova. No, i když ona se nedá vyrobit… ona se tak narodila,“ zakončila dojemně.

Simonu, která svou rodinu nade vše miluje, musel tento vzkaz dojmout k slzám. S o šest let starší sestrou mají skvělé vztahy. Yvonna, které je už přes padesát a má dospělé děti, vypadá také pořád neskutečně. Je to i tím, že stejně jako Simona hodně sportuje, i když tomu tak vždy nebývalo. Dobré geny se ale holt v této rodině zapřít nedají.

Související články

Další články