Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Simona H. na obálce Playboye: Heroinové kámošce Tereze může poslat výtisk do basy

Zdroj: koláž eXtra.cz, youtube.com
+ Dalších 120 fotografií
Pákistán
Byly to kamarádky a jedna bez druhé nechtěla dát ani ránu. Jejich cesty se ale rozešly. Tereza Hlůšková (22) sedí v base v Pákistánu. Tam byla odsouzena za pašování heroinu. Její kámoška Simona Hučíková (24) je na vrcholu kariéry. Dne 25. dubna se objeví na titulní straně magazínu Playboy.

Simona H. se dnes nechce bavit o tom, co dělala v Pákistánu kromě modelingu. Objevily se spekulace, že má také máslo na hlavě, ale nezdařilo se to nikdy prokázat. „Já v Pákistánu byla jednou, jak jsem již řekla. Ale rozhodně jsem nic nepašovala,“ uvedla Hučíková v rozhovoru s redaktory portálu eXtra.cz.

V minulosti Simona pracovala jako společnice pro bohaté pány. Prodávala se například ve Švýcarsku. Dnes ale na minulost už Simona, která pochází z Uherského Hradiště stejně jako pašeračka Tereza, myslet moc nechce. V současné době je na vrcholu a užívá si.

Blonďatá Simona (vystupuje také pod přezdívkou Simonne Cielo) se na titulní straně magazínu Playboy měla objevit už na podzim roku 2018. Tehdy ale nakonec dostala stopku.

Nyní to ale už vyjde. „Mohu potvrdit, že Simona v magazínu opravdu bude. Playboy se objeví na pultech 25. dubna. Za focení ale honorář nedostala,“ uvedla pro eXtra.cz mluvčí Zuzana Brzáková.

Simona se snaží definitivně odstřihnout od své minulosti. Playboy by jí v tom měl pomoci. Simona nyní věří, že nebude spojována s Pákistánem ani s prostitucí.

Související články

Další články