Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Simona H. a luxusní prostitutka? Ani omylem! Laciná holka se špeky, kam se podíváš

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 64 fotografií
GLOSA: Simona H. (23) je bývalá nejlepší kamarádka pašeračky Terezy H. (21), která se rozhodla, že z neštěstí své kamarádky vytěží co nejvíce a jejíž novou životní náplní je stát se áčkovou českou celebritou. Prezentuje se jako luxusní dívka, která ještě nedávno provozovala sex za peníze s pány z vyšší společnosti. Na sociálních sítích se pyšní drahými dary. Má to ovšem jednu trhlinu. Pravda o Simoně H. je úplně jiná.

Těsně poté, co byla Tereza H. zatčena na pákistánském letišti za pašování devíti kil heroinu pod falešným dnem kufru se začala média zajímat o její kamarádku Simonu H. Ta nejdříve vyrukovala s historkou o tom, jak své nejlepší kamarádce pošle peníze, aby za několik hodin úplně otočila a světu sdělila, že už se jí neozve.

Simona společně s Terezou pracovaly v zahraničí jako luxusní prostitutky pro bohaté pány. Údajně lítaly do všech zemí světa, tedy i Pákistánu, za účelem focení. Simona H. se chlubí, že za jedno takové focení dostala až 200 tisíc korun.

Bohužel to má ale jednu trhlinu. Několik lidí z modelingové branže se ozvalo s tím, že tak vysokou částku dostávají jen topmodelky a ne za pár dní, nýbrž za celý týden focení. V dalších Simoniných výpovědích jsou i jiné věci, které nesedí.

Kromě toho se blonďatá kamarádka chlubí na sociálních sítích luxusem a drahými dárky. Staví se do pozice takzvané bohaté slečinky, která si může dovolit téměř vše. K tomu má ale hodně daleko.

Simona je typická holka z prdelákova, která má mozkovou kapacitu akorát na to, aby vedle Terezy kompletovala v továrně lopatky. To ale rozhodně nebylo jejím životním cílem. Tak se rozhodla, že bude raději v zahraničí roztahovat nohy.

Dívka se pyšní dokonalými fotkami, ale pravda je mnohem krutější. Simona není ani zdaleka tak krásná, jako na snímcích, které jistě prošly několika photoshopy a retušemi. Stejně tak její tělo není dokonalé a Simoně se na břichu tvarují pěkné faldíky.

Když se podíváte na Simoniny reálné fotky, tak je vám jasné, že takhle topmodelka nevypadá. Simona je jen laciná dívka, která si nekalými praktikami vydělává na vysněný luxus a přeje si jediné: být novou českou celebritou. A kvůli tomu je i schopna odstřihnout svoji nejlepší kamarádku, která hnije v base.

Související články

Další články