Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Simona Babčáková "švindluje" s hlasy: Každý se s absurditou vyrovnává po svém, řekla herečka

Simona Babčáková a Martin Prágr.
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další 2 fotografie
StarDance 2021

Herečka Simona Babčáková (48) se společně s tanečníkem Martinem Prágrem (26) nemohla zúčastnit posledního dílu taneční show StarDance České televize. Nebyla totiž očkovaná a moderátorce Tereze Kostkové (45) byl zjištěn koronavirus. Babčáková se na Instagramu rozhodla, že začne o hlasy v soutěži bojovat nečekaným způsobem - vytvořila komická videa.

Taneční show StarDance je v plném proudu a pořadatelé už museli řešit komplikace spojené s koronavirem. Moderátorka Tereza Kostková byla pozitivně testovaná na koronavirus a hygiena musela vytrasovat další lidi, kteří s ní šli také do karantény.

Mezi nimi byli tři tanečníci a dvě osobnosti - herečka Simona Babčáková a zpěvák Mirai Navrátil. Ani jeden z těchto dvou navíc nebyl naočkovaný. Jak Simona, tak i Mirai přišli o body, které minulý díl porota rozdávala, a navíc se jim do dalšího kola nepočítají ani hlasy, které jim během přímého přenosu přišly.

Vtipné video

To se nelíbí mnoha jejich příznivcům. A ani samotné Babčákové, která přidala na sociální sítě video s popiskem „každý se s absurditou vyrovnáváme po svém”. Ve videu se snaží Simona získat hlasy podvodem. Zavolá svému operátorovi a tomu řekne, aby všechny SMS z jejího mobilu nově přicházely na její číslo SD 5, což je její soutěžní číslo ve StarDance.

„Jste boží, já vám ten hlas pošlu,” napsal jeden z komentujících pod video. „Netřeba švindlovat, my vám radši šoupneme pár esemesek,” dodal další. „Chudák operátor,” smál se další.

Související články

Další články