Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Šimon Plánička se zamiloval do slečny průvodčí. Vlastu Meszarošovou (†36) ze Slunce, seno, jahody ale dostihla smrt

Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
Slavná komedie Zdeňka Trošky Slunce, seno, jahody vznikla už v roce 1983. Při natáčení zažili herci mnoho legrace a také občas přeskočila jiskra lásky. Tak jako mezi Šimonem Pláničkou a krásnou průvodčí. Jenže herečku Vlastu Meszarošovou stihla předčasná smrt.

Režisér Zdeněk Troška často dostává dotazy, zda při natáčení slavné komediální trilogie byly nějaké techtle mechtle. Samozřejmě, že ano, ale štáb to držel pod pokličkou. Uniklo jen, že románek prožil Pavel Kikinčuk s Vlastou Meszarošovou.

Krásná herečka, kterou čeští diváci znají také z komedie Copak je to za vojáka, se narodila v Bratislavě.

„Nezastavujeme, máme zpoždění,“ tak zní slavná filmová hláška průvodčí Helenky, která nechá vlak jen tak trochu přibrzdit, když se jí někdo líbí.

Objevily se spekulace, že také v osobním životě moc nebrzdila. Prý hodně užívala drogy, což ji izolovalo od práce i kamarádů od filmu.

Po letech ale obvinění z braní drog vyvrátil její kamarád.

„Vlasta byla inteligentní, chytrá, milá a zranitelná, a byla maminkou jednoho syna,“ uvedl pro Blesk její kamarád Jaroslav Pistor. Spekulace o drogách se prý nezakládají na pravdě. Vlasta trpěla skrytou srdeční vadou, která se pro ni stala osudnou. Jinak by před sebou zřejmě měla velkou filmovou kariéru.

Související články

Další články