Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Silvie Řeháková ukázala HOT postavu pár dní po PORODU: Otcům vzkazuje, ať mají doma jen SEXY maminky!

Zdroj: facebook.com
+ Dalších 32 fotografií
Silvie Řeháková je taková zvláštní postavička českého šoubyznysu. Nedávno se snažila všechny přesvědčit, že prožila románek s fotbalistou Tomášem Řepkou, příležitostně fotila sexy fotky a také jste ji mohli zahlédnout na stránkách, kde se nabízí společnice. Před pár dny v naprostém utajení porodila císařským řezem nádhernou holčičku a místo aby si užívala zaslouženého odpočinku, pořádně na sobě maká. Neuvěříte, jaký drsný vzkaz má pro všechny matky a k čemu nabádá otce!

Do poslední chvíle téměř nikdo netušil, že Silvie Řeháková čeká dítě. Silvii se podařilo těhotenství perfektně utajit před novináři i svým okolím. Jednak to na ní nešlo vůbec poznat, jednak se nechala slyšet, že její těhotenství bylo rizikové.

Svoji dceru neporodila klasickou cestou, nýbrž císařským řezem. A místo odpočinku, který by si samozřejmě jako novopečená maminka zasloužila, začala okamžitě cvičit, aby se dostala zpět do své původní formy

Malá Sofie Nella je vskutku rozkošné miminko a maminka se s ní hrdě chválí na sociálních sítích. U toho ale nezůstává. Pravidelně své fanoušky zásobuje sexy fotkami a pouští se do opravdu drsných komentářů.

Chce ukázat všem budoucím maminkám, že i pár dní po porodu můžou být zase krásné a štíhlé. Když to zvládne Silvie, tak proč ne vy Neapeluje jenom na maminky, ale před pár dny poslala všem tatínkům hodně drsný vzkaz, který nazvala výzvou pro všechny tatínky: „Mějte doma jen sexy maminky, žádné výmluvy neexistují! Jsem devět dní po císaři a jde to!" Provokuje svou vypracovanou postavou Silvie.

Související články

Další články