Do poslední chvíle téměř nikdo netušil, že Silvie Řeháková čeká dítě. Silvii se podařilo těhotenství perfektně utajit před novináři i svým okolím. Jednak to na ní nešlo vůbec poznat, jednak se nechala slyšet, že její těhotenství bylo rizikové.

Svoji dceru neporodila klasickou cestou, nýbrž císařským řezem. A místo odpočinku, který by si samozřejmě jako novopečená maminka zasloužila, začala okamžitě cvičit, aby se dostala zpět do své původní formy.

Malá Sofie Nella je vskutku rozkošné miminko a maminka se s ní hrdě chválí na sociálních sítích. U toho ale nezůstává. Pravidelně své fanoušky zásobuje sexy fotkami a pouští se do opravdu drsných komentářů.

Chce ukázat všem budoucím maminkám, že i pár dní po porodu můžou být zase krásné a štíhlé. Když to zvládne Silvie, tak proč ne vy? Neapeluje jenom na maminky, ale před pár dny poslala všem tatínkům hodně drsný vzkaz, který nazvala výzvou pro všechny tatínky: „Mějte doma jen sexy maminky, žádné výmluvy neexistují! Jsem devět dní po císaři a jde to!" Provokuje svou vypracovanou postavou Silvie.