Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Silvia Kucherenko vystavila své ženské zbraně v plavkách! Jsi tlustá p***, nadávají jí lidé

Co říkáte na Silvii?
Zdroj: instagram
+ Dalších 22 fotografií
Slovenská modelka Silvia Kucherenko (35), která je známá hlavně díky svým plným rtům, zahájila také plavkovou sezonu a hrdě vystavuje své sexy tělo! Našli se i takoví, kteří jí hrubým způsobem sdělili, ať zhubne! Je tohle ještě vůbec normální?

Modelka a moderátorka Silvia Kucherenko se toho nebojí, ráda ukáže své dokonalé tělo na sociálních sítích a poškádlí tak hejtry, kteří jí denně vypisují nesmyslné vzkazy. Silvia si z toho ale nic nedělá a naopak se jim spíše směje.

Co se ale nedalo přehlédnout, je komentář jednoho z jejích sledujících, který jí vzkázal: „Jsi tlustá p*ča!“ Může ale tohle napsat zdravý člověk? Ať je Silvia, jaká je, a ať je nebo není někomu sympatická, ale na její tělo může napsat výtku jen hlupák.

O tak vyhublém tělu, o kterém někteří polemizují, zdali Silvia netrpí poruchou příjmu potravy, může někdo napsat, že je tlusté? Síla sociálních sítí je čím dál tím větší, ale někteří jedinci by rozhodně neměli mít přístup k internetu!

Související články

Další články