Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Silvia Kucherenko ví, jak na hatery! Provokuje svým polonahým tělem i výroky na sociálních sítích

Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Silvia Kucherenko (35) si užívá léta naplno a se vším všudy. Slovenská modelka se nebojí ukazovat své dokonalé křivky ani provokovat v dráždivých pózách. To ale mnoho haterů nemůže rozdýchat a kritizují její chování na sociálních sítích. Co na to Silvia?

Modelka Silvia Kucherenko ví moc dobře, jak zaujmout své sledující i fanoušky, a to hlavně mužské zastoupení. To, že je zatraceně sexy blondýnka, už vědí všichni, teď se rozhodla přitvrdit a pózuje na svém Instagramu v sexy pózách u bazénu jen v plavkách.

Hateři ale nemůžou její chování rozdýchat a snaží se jí znepříjemňovat život svými názory. Jeden z haterů třeba komentoval fotografii, kde si modelka položila šálek kávy přímo do klína.

Našli se i takoví, kteří její obyčejnou fotografii u bazénu dokázali okomentovat slovy: „K čemu vám je tenhle život? Máte potřebu se ukazovat a vystavovat?“ Silvia si z těchto řečí ale rozhodně těžkou hlavu nedělá. Provokuje ještě víc a nepřejícníkům se směje do obličeje.

Mohlo by vás zajímat

Další články