Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Silvia Kucherenko ukázala tajný archiv ze svých začátků: Byla to řehole

Zdroj: Silvia Kucherenko archiv
+ Dalších 19 fotografií
galerie
Slovenská modelka Silvia Kucherenko (38) patří k velmi žádaným modelkám, a to i přesto, že má těsně před čtyřicítkou. Silvia se do povědomí lidí v Česku dostala kvůli svým velkým rtům, které si ale nakonec nechala zmenšit, protože se rozhodla jít přirozenou cestou. Silvia před nedávnem na svých sociálních sítích zveřejnila několik fotek z doby, kdy v modelingu začínala a pro eXtra.cz se rozpovídala o tom, proč to mají modelky v dnešní době jednodušší a jestli si někdy sáhla na dno.

Vedle Andrey Verešové (40) patří Silvia Kucherenko mezi nejpůvabnější slovenské modelky a před nedávnem se odhodlala k zásadnímu kroku, který se týká jejího vzhledu. „Menší rty. Návrat k přirozenosti,“ okomentovala své „nové“ rty Silvia.

Půvabná Slovenka zejména v Česku proslula svými velkými rty, které jsou ale momentálně již dávno minulostí. „Ano, s menšími rty jsem velmi spokojená. A hlavně vidím reakce okolí, jak jsou lidé výsledkem uneseni. Skutečně, takový nával pozitivních a příjemných reakcí jsem nečekala,“ prozradila krátce po zákroku eXtra.cz.

Pokud se ale dívky nebo ženy rozhodnou nechat si udělat větší rty, měly by si to dobře rozmyslet, protože opačná procedura je velmi bolestivá. „Chtěla jsem mít rty přirozenější, ale skutečně to bolelo. Řekla bych, že mnohem více, než když si rty necháváte zvětšovat,“ řekla slovenská modelka zcela upřímně.

Dnešní modelky to mají jednodušší!

Silvie začínala zhruba před dvaceti lety a od té doby se drží ve světě modelingu na výsluní. „Myslím si, že to kdysi neměli těžší než dnes. Dnes se s pomocí všelijakých aplikací žena může změnit na úplně někoho jiného. A je to mnohem lehčí než kdysi. Problém nastává ve chvíli, kdy přijde na reálné střetnutí. To pak mnohokrát nastává zklamání, když ženy ze sebe dělají to, co nejsou. Například já jdu nyní fotit s předním fotografem snímky do jeho knihy. Před focením mě ale chtěl vidět naživo a já se vzhledem k dnešní době vůbec nedivím. Na druhou stranu se mnou byl spokojený, takže se těším už na spolupráci,“ řekla s úsměvem Silvia.

„Co se týče mě, tak já mám upřímně mnohem více práce nyní, než jsem měla třeba ve 25 letech,“ přiznává. Sama Silvia ale přiznává, že začátky byly těžké. „Byla jsem v tom velkém světě sama. Velmi mi chyběla rodina, ale samozřejmě za mnou jezdili. Občas jsem zaplatila letenku kamarádce. Postupem času jsem si i v zahraničí vybudovala nějaké přátelské vztahy, ale rodinu jsem měla skoro vždy u sebe,“ dodává.

Související články

Další články